top of page
_W0A5097.webp

Hakkımızda.

Emre Group 1995 yılında Otomotiv, Turizm ve İnşaat alanlarında hizmet vermek üzere Emre Otomotiv, Turizm İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak kuruldu. 2003 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firma 2016 yılında yeniden yapılanmaya giderek inşaat, mimarlık, yeme-içme, konaklama ve dış ticaret sektörlerinde hizmet vermeye başladı. 2018 yılında Fullkon Group alt şirketi ile yurtdışına açılan Emre Group faaliyetlerine Türkiye ve Karadağ'da devam etmektedir. 

Misyonumuz, modern mimariye sahip, güven ve konforu birleştiren projelerle doğaya saygılı ve çağdaş yapılar kurmaktır. 

FAALİYET ALANLARIMIZ

fullkon-web-icons-04.png

Mimarlık

Emre Mimarlık olarak yapı uygulama projeleri, iç mimarlık hizmetleri, restorasyon renovasyon hizmetleri, 3D görselleştirme ve diğer tüm mimarlık faaliyetlerinde hizmet vermekteyiz. 

fullkon-web-icons-01.png

İnşaat

Emre İnşaat olarak geliştirdiğimiz projelerle kent dokusuna uyumlu, çevreye duyarlı, modern yapılar inşa ediyoruz. Tüm inşaat faaliyetleri Emre İnşaat bünyesinde gerçekleştirilmektedir. 

fullkon-web-icons-03.png

Gayrimenkul Geliştirme

Emre Gayrimenkul Geliştirme olarak ön ekspertiz değerleme çalışması ve fizibilite çalışmasıyla sahip olduğunuz ev, arsa, bina gibi gayrimenkullerinizi mevcut piyasa koşullarında en kıymetli şekilde değerlendirmenizi sağlıyoruz.

fullkonweb

Dış Ticaret

Yurtdışı faaliyetlerimizi alt şirketimiz Fullkon Group bünyesindeki çağdaş ve dinamik yapımız, geniş network ve uzman kadromuzla uluslararası ticaret usullerine uygunluk ve şeffaflık çerçevesinde hedef pazarlara yönelik değerli ticari metaların pazarlanması konusunda çalışıyoruz.

fullkon-web-icons-05.png

Konaklama

İnşaat ve mimarlık alanındaki tecrübemizden de faydalanarak konaklama sektöründe yenilikçi, konforlu ve kullanışlı mekanlar yaratıyoruz. Konaklama hizmetlerimizi Kampüshane Residence olarak sunmaktayız. 

fullkon-web-icons-02.png

Restoran

Tasarladığımız mekanlarda hizmet sektöründeki tecrübemizi de kullanarak yenilikçi mekanlarda dünya mutfağının lezzetlerini tatmanıza olanak sağlıyoruz. Manca Restaurant Emre Group'un yeme içme sektöründeki girişimi olarak faaliyet göstermektedir. 

Başa Dön

bottom of page